“Darum reiche mir nun, bis oben an von des Rheines

Warmen Bergen mit Wein reiche den Becher gefüllt!

Daß ich den Göttern zuerst und Angedenken der Helden

Trinke, der Schiffer, und dann eures, ihr Trautesten! auch”

“Der Wanderer” Johann Hölderlin

“Отже, дай мені зараз, о Рейне,

З теплих гір твоїх, повний келих вина!

Щоби я за Богів та Героїв випив спочатку,

І потім Кохані, за Вас!”

“Мандрівник” Йоганн Гельдерлін

Фото: “Українська мить”

Ми працюємо заради них
Довідник

Фото: "Пресс-центр СБУ"

СБУ розширює співпрацю з громадянським суспільством у рамках розвитку партнерства у сфері кібербезпеки

Пресс-центр СБУ July 21, 2018

Служба безпеки України розширює співпрацю з громадянським суспільством у рамках розвитку державно-приватного партнерства у сфері кібербезпеки та кіберзахисту. Зокрема, СБУ підписала Меморандум з компанією «Лінкос Груп» щодо організації взаємодії з питань обміну інформацією щодо кіберінцидентів з використанням платформи MISP-UA.

«Лінкос Груп» є однією з провідних ІТ-компаній України з розробки програмних рішень для бізнесу (М.E.Doc, ISpro, COTA, Звіт Корпорація та інші). За інформацією СБ України, зловмисники використовують інфраструктуру приватного бізнесу, який тривалий час надає сервісні послуги та має репутацію довіреного джерела. Служба високо цінує зусилля «Лінкос Груп», спрямовані на підвищення рівня захищеності власної інфраструктури, а відповідно й десятків тисяч українських підприємств, які користуються сервісом та програмним забезпеченням «Лінкос Груп». На нашу думу така співпраця сприятиме не тільки посиленню спроможності України у протидії кіберзагрозам, але й стимулюватиме індустрію для створення власних програмних продуктів, поліпшить взаємодію суспільства і держави, а також підвищить прозорість діяльності та довіру до органів влади.

Довідка: Співробітниками Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ на базі платформи з відкритим програмним кодом MISP (Malware Information Sharing Platform) створено систему збору і обробки інформації стосовно інцидентів кібернетичної безпеки та обміну технічними даними про ідентифікатори компрометації інформаційних систем об'єктів критичної інфраструктури між суб’єктами сектору безпеки в режимі реального часу. Ця платформа широко використовується в усьому світі, відповідає міжнародним стандартам ЄС та НАТО, застосовується основними міжнародними суб’єктами у сфері кібербезпеки FIRST, CIRCL, CiviCERT, NATO NCI Agency тощо.