Про сайт


Вітаємо Вас на сайті “Все для розвитку Малих та Середніх Підприємств (МСП)”.


Ми хочемо допомогти Вам спростити пошук життєво-необхідної інформації для розвитку Вашого бізнесу. Фундаментом сайту є розділ Довідник, де копітко зібрано важливі матеріали про те, де знайти фінансування, як захистити Ваш бізнес, як ефективно організувати підприємницьку діяльність навіть за відсутності жодної підтримки, та багато іншого.

В розділі Новини на Вас очікують актуальні репортажі із бізнесового життя України та досвід ефективного ведення бізнесу в інших країнах.

Ми також сподіваємось, що цей веб-портал допоможе Вам зрозуміти навіщо Ви займаєтесь своїм бізнесом, які Ваші життєві приорітети. Тому в розділі Новини створена окрема колонка Стиль життя. Тут Ви можете взяти участь в обговоренні цікавих подій, та поділитися із спільнотою підприємців та друзів своїми власними креативними ідеями.


Ми запрошуємо усіх до співпраці. Тут Ви можете отримати важливу інформацію та поділитися Вашим унікальним досвідом.

Якщо у Вас є побажання та пропозиції, щодо покращення сайту, надішліть їх, будь ласка, за адресою: webmaster@smedevelopment.info

Якщо Ви бажаєте запропонувати статтю для публікації на цьому сайті, надішліть її, будь ласка, за адресою: hotnews@smedevelopment.info


Редакція сайту “Все для розвитку МСП”

Довідник