“Darum reiche mir nun, bis oben an von des Rheines

Warmen Bergen mit Wein reiche den Becher gefüllt!

Daß ich den Göttern zuerst und Angedenken der Helden

Trinke, der Schiffer, und dann eures, ihr Trautesten!”

“Der Wanderer” Johann Hölderlin

“Отже, дай мені зараз, о Рейне,

З теплих гір твоїх, повний келих вина!

Щоби я за Богів та Героїв випив спочатку,

І потім Кохані, за Вас!”

“Мандрівник” Йоганн Гельдерлін

Фото: “Українська мить”

Ми працюємо заради них

Інкубатори та Акселератори

[виберіть рядок і натисніть]
 1. 1991 Data Incubator
 2. EY
 3. GrowthUP Group
 4. Happy Farm
 5. iHub
 6. Startup Marani
 7. Tech for Good
 8. Neo
 9. Fusion
 10. Borsch Ventures
 11. The Best Startup Accelerators of 2017 by Forbes
 12. Unlimit Ukraine
 13. Agrohub

1. 1991 Data Incubator

Інкубаційні програми розраховані на інтердисциплінарні команди, що хочуть отримати дані від державного/корпоративного сектору та побудувати стартап на їх основі.

Загальна сума інвестицій в проект - $ 400000

Детальна інформація на сайті: http://1991.vc/

2. EY

EY є світовим лідером у сфері страхування, оподаткування, операцій та консультаційних послуг. Протягом десятиліть EY підтримує стартапи та підприємців у всьому світі, багато хто з них сьогодні є лідерами ринку.

Ми підтримуємо початківців на шляху їх зростання з самого початку. Ми надаємо вам допомогу у вирішенні стратегічних, податкових, правових та фінансових питань на кожному етапі вашого бізнесу, щоб ви могли зосередитися на реалізації ваших бізнес-ідей. Ми також допоможемо вам ознайомитись із фінансовими інвесторами, наставниками, партнерами з розвитку, великими корпораціями. Ці партнери будуть мати вирішальне значення для розвитку вашого бізнесу та забезпечення його зростання.

Детальна інформація на сайті: http://www.ey.com/ua/en/services/specialty-services/ey-start-up-accelerator

3. GrowthUP Group

Акселератор GrowthUP - перший в Україні бізнес-акселератор, зфокусований на роботі з технологічними стартапами. Наша команда працює в галузі з 2005 року і спирається на досвід, отриманий в процесі реалізації декількох десятків успішних проектів.

Ми працюємо з проектами ранніх стадій. Основний фокус програми акселерації - допомога стартапам в побудові і розвитку бізнесу, залучення перших користувачів і перевірці основних гіпотез. Венчурний фонд GrowthUP + співінвестують в В2В / В2С інтернет-проекти, націлених на глобальний ринок і знаходяться на pre-seed або seed стадії розвитку.

Середня сума інвестіцій в проект: $ 25 - 50K

Детальна інформація на сайті: http://growthup.com/en/

4. Happy Farm

Надають стартапам повний набір послуг: юридичний, фінансовий, HR-супровід, бізнес-девелопмент, навчання і розвиток, коучинг, офіс, пошук інвесторів. Бізнес-інкубатор Happy Farm також забезпечує проживання та харчування. За участь у створення бізнесу отримує 15% частки.

Середня сума інвестицій в проект: $ 15 - 70K

Детальна інформація на сайті: http://www.happyfarm.com.ua/

5. iHub

Ми забезпечуємо стартапи необхідною освітою та навичками, менторською підтримкою, допомогою у залученні інвестицій та якісною інфраструктурою, щоб команди змогли сфокусуватися на створенні власного бізнесу і мали все необхідне для досягнення успіху. Ми розвиваємо екосистему інноваційних підприємств в Україні та Східній Європі. Через міжнародні конференції Seed Forum по всьому світу, нетворкінг та події з партнерами ми створюємо можливості для знаходження інвесторів.

iHUB підтримується МЗС Королівства Норвегія, оператором проекту iHUB є некомерційна організація «Сід Форум».

iHUB став офіційним центром ЮНЕСКО-ЮНЕВОК в Україні. З доступом до знань та підтримки світової мережі UNEVOC ми продовжуємо з’єднувати навчання та бізнес через розвиток конкретних підприємницьких та інноваційних навичок, щоб зв'язати інтелектуальний потенціал та створення продуктів з високою доданою вартістю в Україні.

Детальна інформація на сайті: http://ihub.world/ua/

6. Startup Marani

Ми вирішили розпочати новий грузинський проект під назвою StartUp Marani, який має на меті створити міст між підприємцями та інвесторами та з'єднати їх у одному просторі. З одного боку, цей проект дасть підприємцям можливість отримати фінансові ресурси, а з іншого боку, інвестори будуть досліджувати інноваційні ідеї та інвестувати в цікаві бізнес-ідеї. Будь-які ідеї з будь-якої галузі є прийнятними. Стартап команда Марані радить учасникам об'єднувати різні галузі та мислити глобально, щоб створювати інноваційні ідеї.

Детальна інформація на сайті: https://startupmarani.ge/

7. Tech for Good

Ізраїль. Інвестиційний акселератор, який поєднує рішення бізнес і соціальних завдань.

Детальна інформація на сайті: http://www.techforgood.global/

8. Neo

Програма neo.vc - це 6-місячна подорож, розроблена для початкових стадій, зосереджуючись на продуктах, що впроваджують такі передові технології, як штучний інтелект.

Він був створений, щоб змінити спосіб створення стартапів та запропонувати більш науковий, методичний, керований даними підхід. В даний час ми шукаємо пристрасних підприємців, які готові працювати та втілювати свої мрії.

Детальна інформація на сайті: http://theneo.vc/

9. Fusion

Швейцарський фінтех-акселератор Fintech FUSION набирає стартапи в Україні.

Знаходячись в центрі міста Женева, Fusion вибирає близько 10 нових стартапів з усіх кінців світу для своєї 12-місячної програми прискорення. FUSION капіталізує Швейцарську позицію, як глобального центру фінансових послуг, а також свою репутацію в світі як інноватора, щоб керувати фінтех програмами. Наша мета полягає в тому, щоб об'єднати найкраще в Швейцарії з найбільш перспективними талантами у сфері фінтех, щоб керувати інноваціями у фінансових послугах.

Детальна інформація на сайті: https://fintechfusion.ch/

10. Borsch Ventures

Створена для підтримки та розвитку інноваційних компаній в сфері розумної агропромисловості, мікроелектроніки та електроніки, нанотехнологій та ІТ.

Детальна інформація на сайті: http://borschventures.com/

11. The Best Startup Accelerators of 2017 by Forbes

Platinum Plus tier: AngelPad, Y Combinator

Platinum tier: Alchemist, Amplify LA, MuckerLab, StartX, Techstars, U. Chicago New Venture Challenge

Gold tier: 500 Startups, gener8tor, HAX, Healthbox, IndieBio, Mass Challenge, R/GA, SkyDeck

Silver tier: Brandery, Capital Innovators, Dreamit, Plug and Play, REach, Yield Lab, Zero to 510

Bronze tier: Accelerprise, AlphaLab, FoodX, Health Wildcatters, Lighthouse Labs, UpTech, XLR8UH

Детальна інформація на сайті: https://www.forbes.com/sites/alexkonrad/2017/06/07/best-accelerators-of-2017/#708456410cb6

12. Unlimit Ukraine

Європейська Бізнес Асоціація ініціювала проект Unlimit Ukraine для того, аби дати поштовх до зростання та розвитку молодому українському бізнесу. Нас підтримали члени Асоціації – великі міжнародні, європейські та українські компанії.

Асоціація набула значного досвіду роботи, навчилася краще за всіх підтримувати та розвивати великий бізнес, і зараз готова поділитися своїми знаннями з малим бізнесом, допомогти йому в розвитку та виході на якісно новий рівень. Саме тому разом із нашими членськими компаніями ми запустили проект підтримки малого бізнесу – Unlimit Ukraine.

Детальна інформація на сайті: http://unlimitukraine.com.ua/

13. Agrohub

Нещодавно співзасновники проекту Radar Tech Юлія Порошенко і Максим Бахматов разом з агрохолдингом «Миронівський Хлібопродукт» анонсували запуск акселератора аграрних інновацій Agrohub. Він покликаний показати, що аграрна галузь, усупереч поширеним стереотипам, є флагманом в їх впровадженні. Адже традиційні способи ведення сільського господарства втрачають актуальність, а симбіоз IT і АПК стає не просто нормою, а невід'ємною частиною агробізнесу. У нього будуть відібрані близько 30 проектів, частина з яких пройдуть повноцінну акселерацію, а переможці зможуть втілювати в життя свої стартапи разом з МХП.

Детальна інформація на сайті: http://radartech.com.ua/mhp/

Довідник