“Darum reiche mir nun, bis oben an von des Rheines

Warmen Bergen mit Wein reiche den Becher gefüllt!

Daß ich den Göttern zuerst und Angedenken der Helden

Trinke, der Schiffer, und dann eures, ihr Trautesten!”

“Der Wanderer” Johann Hölderlin

“Отже, дай мені зараз, о Рейне,

З теплих гір твоїх, повний келих вина!

Щоби я за Богів та Героїв випив спочатку,

І потім Кохані, за Вас!”

“Мандрівник” Йоганн Гельдерлін

Фото: “Українська мить”

Ми працюємо заради них

1. Horizon Capital

Horizon Capital - це менеджер з фондів прямих інвестицій, який засновує та управляє інвестиціями в компанії із середнім рівнем капіталізації з твердим зростанням та потенціалом прибутку в Україні та регіоні. Наразі команда Horizon Capital керує трьома фондами:

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) внесе в 2017 році 10 мільйонів доларів у розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Цю суму буде внесено до інвестиційного фонду "Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III)".

Фонд "Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III)" інвестує в орієнтовані на експорт галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку та харчову промисловість. Ще одним пріоритетом є підприємства електронної торгівлі та охорони здоров’я, а також підприємства інших секторів, які працюють на внутрішній ринок. Фонд першочергово орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капітал для власного росту і створюють багато нових робочих місць.

Середня сума інвестицій в проект: $ 5-20M

Детальна інформація на сайті: http://www.horizoncapital.com.ua/

2. iTech

Наш портфель складається з капітальних вкладень в ІТ-компанії, що працюють у Центральній та Східній Європі, Азії та США. Інвестиційна стратегія itech полягає в наступних галузях:

  • Інтернет-технології реклами: Інтернет-маркетингові платформи та інструменти для просування веб-сайтів, контекстної реклами та встановлення ставок у реальному часі
  • TMT (технології, засоби масової інформації та телекомунікації): програмне забезпечення, постачальники програмного забезпечення на замовлення, е-ігри та е-розваги, ІТ-аутсорсинг
  • Електронна комерція, електронна обробка та електронний банкінг
  • Нова ЗМІ: портали infoweb, соціальні мережі, електронні рекламні канали

Середня сума інвестицій в проект: $ 1-10M

Детальна інформація на сайті: http://itcap.vc/

3. Siguler Guff

Сигулер Гюфф - це багатостратегічна інвестиційна фірма з приватних інвестицій, яка разом зі своїми філіями володіє більше 11 мільярдів доларів керованих активів. Маючи більш ніж 20-річний досвід інвестування, як фірми на приватних ринках, Siguler Guff прагне сформувати орієнтовані на ризик прибутки, орієнтовані на можливості ринкових ніш.

Інвестиційні продукти компанії Siguler Guff включають багатокористувацькі фонди, прямі інвестиційні фонди та індивідуальні окремі облікові записи, орієнтовані на конкретні сфери, що мають привабливі можливості. Основні інвестиційні стратегії фірми включають складні та особливі ситуації, проблемну нерухомість, малий бізнес та ринки, що розвиваються.

Середня сума інвестицій в проект: $ 10-80M

Детальна інформація на сайті: http://www.sigulerguff.com/

4. Syworks Group

Syworks - це команда фахівців у галузі планування розвитку та просування інноваційних проектів на різних етапах їх існування.

Стартапи: У вас є чудова ідея, але недостатньо сил для її реалізації? Наша команда може розширити можливості Вашого проекту.

Інвестори: Пошук цікавих проектів для інвестування? Ми можемо запропонувати партнерство саме для Вашої справи.

Співробітники: Ви хочете взяти участь у цікавих ІТ-проектах? Станьте частиною команди розробників Syworks.

Середня сума інвестицій в проект: $ 50K

Детальна інформація на сайті: http://syworksgroup.com/

5. Europe Virgin Fund L.P.

Europe Virgin Fund є регіональним фондом прямих інвестицій із 57 млн. дол. статутного капіталу, що інвестує в Україні, Молдові та Білорусі. До числа обмежених партнерів Фонду входять Dragon Capital, Європейський банк реконструкції та розвитку, Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються, та Чорноморський банк торгівлі та розвитку.

Активність фонду зосереджена в наступних галузях: FMCG, роздрібна торгівля, промисловість, телекомунікації, засоби масової інформації, технології, фармацевтика, будівельні матеріали та фінансові послуги.

Детальна інформація на сайті: http://4i-cap.com/

6. A7 GROUP

Збільшення капіталу: Ми мобілізуємо приватні кошти, як у формі акцій чи боргів, для компаній, які вже мають активи в Україні. Комісійні: від 1% до 10%

Пошук активів в Україні: За бажанням інвестора ми проводимо детальний персональний пошук активів в Україні. Комісійні: від 1% до 10%

Підтримка M & A: Ми допомагаємо купувати чи продавати компанії в Україні на самих вигідних умовах та захищати ваші інтереси на всіх етапах транзакції. Комісійні: від 0,1% до 10%

Фінансовий консультування: Наш досвід включає в себе професійну підготовку фінансових консультаційних матеріалів будь-якого рівня складності, від огляду ринку та 10-річних прогнозів фінансової діяльності до бізнес-планів та інвестиційних меморандумів. Комісія: 125 000 грн. До 750 000 грн

Інвестування та торгівельні презентації: Ми допомагаємо українським компаніям знаходити торговельних партнерів та іноземних інвесторів, організовуючи групові та індивідуальні торгові та інвестиційні шоу. Вартість участі учасника групових презентацій за 1 представника компанії: від 5 000 грн. до 10 000 грн. Внесок за індивідуальні презентації: від 200 000 до 500 000 грн.

Урядові відносини: Ми встановлюємо зв'язки з органами державної влади України за допомогою заявок та звернень, прозорого лобіювання ваших інтересів та відкритих каналів зв'язку. Комісія: від 50 000 грн до 500 000 грн

Ми працюємо в сферах: сільського господарства, FMCG, енергетики, ІТ, інфраструктури.

Середня сума інвестицій в проект: $ 50K

Детальна інформація на сайті: http://a7cap.com/ua/

7. InVenture Investment Group

InVenture Investment Group - інвестиційна компанія України, покликана сприяти реалізації інвестиційних та бізнес можливостей.

Найбільша база інвестиційних проектів і готового бізнесу (багатофункціональна пошукова система, що містить більше 3000 актуальних проектів та заявок на пошук інвестицій з можливістю розширеного пошуку за різними критеріями: географічна і галузева приналежність, стадії розвитку проектів, необхідні обсяги інвестицій, період окупності, IRR, NPV).

За 2013-2015 рр. ми уклали в інтересах наших клієнтів 22 угоди купівлі-продажу компаній, а також залучили інвестиції в 16 бізнес проектів.

Професійна система взаємовідносин з інвесторами і бізнес партнерами з України, Росії, країн ЄС і США (зв'язок з більше 7 000 контактами і контрагентами - приватні фонди прямих інвестицій і венчурні фонди, інвестиційні компанії, галузеві інвестори і бізнес ангели).

Середня сума інвестицій в проект: $ 10-500K

Детальна інформація на сайті: http://inventure.ua/

8. Startup.Network

Інвестуйте в видатні стартапи, знаходите інвестиції та кредити для свого бізнесу, залучайте в свої ідеї кращих професіоналів.

У нашій базі: 10469 Стартапів і Інвестиційних проектів, 1703 Заявок на отримання позики (кредиту), 3761 Пропозицій продажу бізнесу (частки).

Середня сума інвестицій в проект: $ 10-100K

Детальна інформація на сайті: https://startup.network/

9. UAngel

UAngel - це мережа українських ділових ангелів, яка надає платформу для підприємців та задоволення інвесторів на місцевому та міжнародному рівнях. Це закрита група високопоставлених осіб або організацій, зацікавлених у фінансуванні стартапів на ранній стадії їх розвитку.

Середня сума інвестицій в проект: $ 50-200K

Детальна інформація на сайті: http://uangel.com.ua/

10. Global Innovation Found

Подавати заявку на фінансування від GIF можуть:

  • Соціальні підприємства
  • Комерційні фірми
  • Некомерційні організації

Головне, щоб апліканти довели, що ідеї матимуть соціальний ефект і точно стануть успішними. Global Innovation Found пропонує такі типи фінансування: Гранти, Кредити, Інвестиції в акціонерний капітал.

Фонд очікує, що заявники самі будуть обирати тип фінансування, який їм найбільше підходить для втілення їхньої ідеї. Зазвичай комерційні компанії отримують фінансування у вигляді кредитів або інвестицій в акціонерний капітал. Для того, щоб отримати грантове фінансування необхідно довести фонду, чому саме таке фінансування підходить для цієї ідеї та яким чином дана інноваційна ідея матиме вплив на суспільство та яку соціальну користь вона принесе. Також важливо те, скільки людей зможуть реально отримати користь від ідеї.

Мета фонду – підтримка та поширення інноваційних ідей, робота та користь яких вже доведена. Але є такі ідеї, користь яких очевидна, та зміни в розвитку відбудуться згодом. Фонд використовує багаторівневу модель фінансування і пропонує три етапи фінансування. Поетапне фінансування використовується з метою не фінансувати малі та середні організації, які не можуть вирости та стати більшими і поширити свою діяльність на мільйони людей.

1. Пілотні (фінансування до 230 тис. дол. США)

2. Перехідний (фінансування до 2,3 млн. дол. США)

3. Розширення масштабів (фінансування до 15 млн. дол. США)

Детальна інформація на сайті: http://www.globalinnovation.fund/

11. Equerest

Місія Equerest. Створення ефективної екосистеми для розвитку українського підприємництва. Equerest підтримує як діючі проекти, так і що знаходяться на початковому етапі розвитку.

Ми активно підтримуємо освітні та соціально-значущі проекти. Equerest сприяє проектам, які виходять за рамки стандартних ідей.

Детальна інформація на сайті: https://equerest.com/

12. FasterCapital

FasterCapital - це віртуальний інкубатор, що базується в Інтернет-місті Дубаї. Ми допомагаємо стартапам за допомогою наших програм прискорення та інкубації.

FasterCapital був створений у 2010 році, і наша модель була відкритою доступною з 2016 року. На сьогоднішній день FasterCapital налічує 18 інкубаційних стартапів, які повністю функціонують зараз, більше 180 стартапів у програмі прискорення, більш ніж 120 регіональних партнерів з 80 офісами у всьому світі.

Наш інкубатор переходить на більш активну участь на початку, ставши співзасновником та співфінансом. Як співзасновники ми працюємо з підприємцями з розробки програмного забезпечення запуску (мобільний, веб). Як спільне фінансування, ми спільно фінансуємо запуск з етапу ідеї, аж поки не зможемо генерувати достатньо грошей. З FasterCapital підприємці не залишаються самотніми, а інкубатор готовий підтримати початок і фінансувати його протягом одного-двох років, доки він не почне генерувати дохід. В якості інкубатора ми пропонуємо ідею валідації, техніко-економічного обґрунтування, аналізу ринку, розробки продуктів, допомоги у продажах / маркетингу, наставництві та фінансовій допомозі, поки стартап не стане прибутковим.

Детальна інформація на сайті: http://fastercapital.com/

13. CaerusInCube

На відміну від класичних венчурних фондів, які зараз у великій кількості існують на ринку, CaerusInCube не концентрується виключно на IT і HighTech сферах. Ми вважаємо, що традиційні галузі бізнесу все ще можуть бути інвестиційно привабливими і новаторськими. Найчастіше для реалізації таких проектів не вистачає банальної професійності і перехресної експертизи. В активі бізнес-партнерів фонду працюючі проекти в сфері міжнародної торгівлі, рітейлу, медицини, сільського господарства, B2B сервісів та e-commerce.

Важливим моментом є те, що ми вважаємо, що проект, гідний фондування, може знаходитись на дуже різних стадіях - від ідеї, до стадії бурхливого зростання і навіть стагнації. Не будемо пафосно говорити про менторство, але консалтинг, антикризовий менеджмент, контакти і доступ на ринки, іноді цінніші ніж гроші.

Детальна інформація на сайті: http://ua.caerusincube.com/

14. FinPoint

FinPoint - це незалежна інвестиційно-банківська фірма, яка зосереджується на наданні практичних результатів для наших клієнтів в Україні, Росії та країнах СНД.

Компанія FinPoint, заснована в 2003 році, отримала визнання як консультант з питань M & A для місцевих та міжнародних клієнтів. З 2009 року українська філія FinPoint уклала стратегічну співпрацю з Ротшильдом, провідним світовим фінансовим консультативним домом.

Детальна інформація на сайті: http://finpoint.biz/en/

Довідник