“Darum reiche mir nun, bis oben an von des Rheines

Warmen Bergen mit Wein reiche den Becher gefüllt!

Daß ich den Göttern zuerst und Angedenken der Helden

Trinke, der Schiffer, und dann eures, ihr Trautesten!”

“Der Wanderer” Johann Hölderlin

“Отже, дай мені зараз, о Рейне,

З теплих гір твоїх, повний келих вина!

Щоби я за Богів та Героїв випив спочатку,

І потім Кохані, за Вас!”

“Мандрівник” Йоганн Гельдерлін

Фото: “Українська мить”

Ми працюємо заради них

Банки, які кредитують Малі та Середні Підприємства

[виберіть рядок і натисніть]
 1. Каталог банків
 2. Укрексімбанк
 3. Ощадбанк
 4. ПриватБанк
 5. Credit Agricole
 6. Райффайзен Банк Аваль
 7. ОТП Банк
 8. Мегабанк
 9. Міжнародний Інвестиційний Банк
 10. Укргазбанк
 11. Альфа-Банк Україна
 12. Кредобанк
 13. УкрСиббанк
 14. Піреус Банк
 15. ВіЕс Банк
 16. Банк Південний
 17. Таксомбанк
 18. БТА Банк
 19. ProCredit Bank
 20. Ідея Банк
 21. Банк «Глобус»
 22. Кредити на розвиток бізнесу в банках України
 23. Кредити готівкою в банках України
 24. Кредити онлайн

1. Каталог банків

Докладна інформація про всі банки України

Детальна інформація на сайті: http://minfin.com.ua/company/

2. Укрексімбанк

Все про кредити малому бізнесу: https://www.eximb.com/ukr/sme/loans/all_about_loans/

Кредит Розвиток бізнесу: https://www.eximb.com/ukr/sme/loans/evolution/

Фінансування аграрного сектору: https://www.eximb.com/ukr/sme/loans/agro/

Кредит у рамках Партнерської програми: Суб’єкти господарювання мають можливість отримати кредит за зниженою процентною ставкою для придбання у наших Партнерів сільськогосподарської техніки та обладнання, іншого обладнання/устаткування та транспортних засобів.

3. Ощадбанк

Ощадбанк знизив ставки за кредитами для малого та середнього бізнесу. У рамках партнерських програм підприємства можуть оновити або сформувати парк техніки та обладнання за ще більш низькими ставками – від 12%. В рамках програми для ММСБ клієнти можуть придбати в кредит не тільки нові транспортні засоби, а й будь-яке обладнання та устаткування, а також основні засоби, що були у використанні.

Також Ощадбанк та Western NIS Enterprise Fund продовжують кредитування соціальних підприємств за безпрецедентно низькими ставками – від 5% до 10% річних. Загальна сума кредитів, які будуть видані в рамках програми протягом наступних трьох років, складе 100 млн. грн. Сума одного кредиту перебуватиме у межах від 250 тис. до 2,5 млн. грн.

Детальна інформація на сайті: https://www.oschadbank.ua/ua/business/

4. ПриватБанк

Галузеві рішення для бізнесу. Послуги для бізнесу від ПриватБанку, які враховують специфіку й потреби кожної окремо взятої галузі:

Агробізнесу. Комплекс рішень для швидкого та зручного керування грішми підприємства. Проводьте платежі за допомогою телефону без прив’язки до офісу та відділень банку. Ви можете придбати нову техніку в кредит зі ставкою від 0,1% річних. Дізнатися більше

Послуги для клієнтів IT-галузі Зручні сервіси і спеціальні тарифи для банківського обслуговування IT-фахівців і IT-компаній. Дізнатися більше

Інтернет-бізнесу. Щодня ми обслуговуємо більше мільйона клієнтів. І як лідери ринку, сьогодні ми розробили і пропонуємо Вам наші нові технологи, які дозволять Вам стати лідерами продажів і отримати доступ до перевірених та успішних технологій банку, а також залучати нових клієнтів з нашої клієнтської бази. Дізнатися більше

В Україні успішно запущено платформу “народного” кредитування малого бізнесу. Дізнатися більше. За цей рік ми досягли певних успіхів:

 • Видали 9000 кредитів підприємцям малого та середнього бізнесу, з них 154 - клієнтам агросектору
 • ЧСтворили 151 009 робочих місць
 • Провели бізнес-форуми у 10 містах України
 • Створили навчальний проект для підприємців ІнКУБатор

Детальна інформація на сайті: https://privatbank.ua/business/otraslevyje-reshenija-dlya-biznesa/

5. Credit Agricole

Credit Agricole № 1 у Франції:

 • загальна частка роздрібних клієнтів – 36%
 • загальна частка малого бізнесу – 42%
 • загальна частка серед клієнтів-фермерів – більше 85%

Детальна інформація на сайті: https://credit-agricole.ua/malomu-ta-serednomu-biznesu

6. Райффайзен Банк Аваль

Банк активно співпрацює з представниками малого та середнього бізнесу (річний обсяг реалізації до 5 млн. євро), надаючи їм повний перелік послуг для максимально ефективного розвитку. На сьогодні запроваджено низку інноваційних продуктів для фізичних та юридичних осіб, що мають власний бізнес.

Детальна інформація на сайті: https://www.aval.ua/ua/smb/

7. ОТП Банк

Для фермерів кредит без застави

З урахуванням реальних потреб фермерів була виведена нова для ринку формула продукту: Швидко + Просто + Без застави. Таким чином, агро-фабрика системного банку – це, образно кажучи, конвеєр з випуску швидких кредитних рішень зі спрощеною процедурою і лояльним підходом до застави. Весь процес займає до 9 робочих днів від моменту подачі документів. Середній український фермер може отримати від Агро-фабрики кредитний ліміт до 8 млн грн. на посівну і збиральну кампанії строком до 1 року під заставу виключно майбутнього врожаю і агророзписки. Фінансова аграрна розписка – це альтернатива класичній заставі, що дозволяє фермеру залучити обігові кредитні кошти виключно в рахунок коштів від продажу врожаю в майбутньому, а не під заставу наявного майна. Дізнатися більше

Малому та Середньому бізнесу

«IT Professional» – тарифний пакет розроблено з врахуванням усіх потреб клієнтів – ФОП, які займаються діяльністю в ІТ галузі.

«Своя справа» – тарифний пакет для фізичних осіб-підприємців.

«Легка готівка» – тарифний пакет для фізичних осіб-підприємців, основна перевага якого – мінімальна комісія при знятті готівки з рахунку в національній валюті.

Детальна інформація на сайті: https://www.otpbank.com.ua/smb/

8. Мегабанк

Кредити на придбання техніки та поповнення обігових коштів: "Мегабанк" пропонує Вам унікальну можливість отримати попереднє рішення про кредитування протягом години. Для цього необхідно заповнити лише 9 показників діяльності підприємства та натиснути кнопку "Замовити". Протягом години клієнту зателефонує співробітник банку та зможе надати інформацію щодо попереднього рішення та проконсультує щодо подальших дій.

Мікрокредити для енергозбереження: сума кредиту – до 3 млн. грн.; термін кредитування – до 5 років.

Кредитування за лінією ЄБРР: Максимальна сума кредиту – до 750 000,00 доларів США; Терімн кредитування – до 5 років.

Кредитування за програмою Німецько-Українського Фонду: Для мікропідприємств (не більше 20 постійних працівників) та фізичних осіб – підприємців: сума кредиту - до 25 000 євро. Для малих підприємств (не більше 250 постійних працівників): сума кредиту - до 100 000 євро. Для середніх підприємств за участю німецького середнього спільного підприємства-партнера, частка якого у статутному фонді підприємства складає не менше 30% і не більше 70% (не більше 500 постійних працівників): сума кредиту - до 250 000 євро. Термін кредитування: до 3-х років на поповнення обігових коштів; до 5 років на придбання основних фондів.

Програма мікрокредитування Європейського банку реконструкції та розвитку в "Мегабанку": Основними кредитними продуктами, які пропонує банк, є "Мікрокредит" та "Агро-мікрокредит". Максимально можлива сума кредиту за Програмою мікрокредитування – 2 млн. грн. (або еквівалент у доларах США, євро). Строк кредитувания – до 60 місяців. Мікро-Агрокредит: Сума кредиту до 5 000 000 грн; Строк кредитувания від 12 до 60 місяців

9. Міжнародний Інвестиційний Банк

Кредитування мікро-, малих, середніх підприємств та фізичних осіб - підприємців Значну частину послуг з кредитування ПАТ «МІБ» надає саме малому і середньому бізнесу. В рамках підписаної з Німецько-Українським фондом угоди про партнерство і співробітництво, ПАТ «МІБ» надає мікро-, малим, середнім підприємствам та ФОП вигідні умови кредитування за рахунок власних і залучених коштів:

 • Продукти ПАТ «МІБ» з кредитування мікро-, малих, середніх підприємств і ФОП;
 • Продукти ПАТ «МІБ» з кредитування ММСП в рамках проекту НУФ «Програма з рефінансування заходів підтримки системи кредитування у сільській місцевості»;
 • Продукти ПАТ «МІБ» в рамках пілотної програми НУФ з кредитування ММСП за пріоритетними галузями.

Детальна інформація на сайті: http://www.ii-bank.com.ua/service/corporative/credit

10. Укргазбанк

Для клієнтів МСБ існують програми з підтримки фінансування МСП у сільській місцевості та Програми з кредитування МСП за пріоритетними напрямами. Планує залучити кредитні ресурси в рамках нової програми НУФ «Енергоефективність МСП» для фінансування енергоефективних проектів МСП.

Детальна інформація на сайті: http://www.ukrgasbank.com/small_bussiness/

11. Альфа-Банк Україна

Альфа-Банк Україна створює комунікаційний майданчик Alfa Business Hub для підприємців малого та середнього бізнесу - клієнтів банку.

Детальна інформація на сайті: https://alfabank.ua/small-business

12. Кредобанк

Для розвитку Вашого бізнесу ПАТ «Кредобанк» пропонує кредити інвестиційні та для поповнення обігових коштів, овердрафти та банківські гарантії.

Банківська гарантія — зобов'язання Гаранта (банку) у випадку порушення клієнтом зобов'язання перед вигодонабувачем виплатити гарантійну суму вигодонабувачу відповідно до умов гарантії.

Детальна інформація на сайті: http://www.kredobank.com.ua/for_small_business/credit_service.html#.WWdRTIiGOHt

13. УкрСиббанк

Легкий овердрафт. Найкраще рішення для вашого бізнесу, оскільки дозволяє в будь-який час покривати термінові витрати. При цьому для оформлення кредиту ви надаєте мінімальний пакет документів та отримаєте рішення вже за 2 дні.

Кредит на придбання транспортних засобів під 14% у гривні на 5 років.

Детальна інформація на сайті: https://my.ukrsibbank.com/ua/sme/credits/

14. Піреус Банк

Кредити для малого бізнесу, як і кредити для середнього бізнесу – традиційно пріоритетний напрям для Групи Піреус Банку. Майже половина загального кредитного портфелю Групи припадає на кредитування данного сегменту.

Можливість оформлення кредиту на юридичну особу або ФОП під заставу депозиту фізичної особи. Процентна ставка по кредиту = ставка за депозитом + маржа банку 2%.

Кредитна лінія на поповнення обігових коштів. Кредитну лінію можна отримати під заставу майна, яке належить третім особам/компаніям. Попереднє рішення щодо можливості фінансування приймається протягом лише 2-х днів!

Детальна інформація на сайті: http://www.piraeusbank.ua/ua/sme_credits.html

15. ВіЕс Банк

ПАТ «ВіЕс Банк» успішно працює з клієнтами мікробізнесу, пропонуючи їм ефективні кредитні рішення та широкий спектр банківських послуг на розвиток бізнесу.

Детальна інформація на сайті: http://www.vsbank.ua/ua/msb/loans

16. Банк Південний

Банк ПІВДЕННИЙ протягом багатьох років зберігає позиції надійного фінансового партнера десятків тисяч підприємств практично у всіх сферах діяльності. Ми намагаємося враховувати потреби наших клієнтів і, крім типових банківських послуг, ми пропонуємо нестандартні рішення.

Детальна інформація на сайті: http://bank.com.ua/ua/msb/

17. Таксомбанк

Банківські послуги Малому та Середньому бізнесу:

 • Розрахунково-касове обслуговування
 • Депозити
 • Корпоративна картка
 • Зарплатний проект
 • Кредити
 • Документарні операції
 • Спеціальні пропозиції

Детальна інформація на сайті: http://www.tascombank.com.ua/content/view/964/603/lang,ukrainian/

18. БТА Банк

БТА Банк пропонує наступні види кредитування:

Кредит / Кредитна лінія – БТА Банк пропонує отримати разовий кредит, у вигляді відновлюваної / не відновлюваної кредитної лінії для фінансування нестачі оборотного капіталу.

Овердрафти – кредит для фінансування поповнення обігових коштів. Основним забезпеченням по кредиту може виступати офісна , торгова, складська та промислова нерухомість, житлова нерухомість, земельні ділянки, транспортні засоби, обладнання, товари в обороті.

Кредит під заставу депозиту – надається для фінансування поточної діяльності та / або поповнення обігових коштів під заставу грошових коштів, розміщених на депозиті фізичної особи чи юридичної особи у ПАТ "БТА Банк".

Покрита тендерна гарантія - гарантія виконання тендерних зобов'язань учасниками тендеру. Надається на термін, передбачений документацією конкурсних торгів та під заставу грошових коштів, розміщених на депозиті фізичної особи чи юридичної особи у ПАТ "БТА Банк".

Детальна інформація на сайті: http://btabank.ua/ukr/krediti_korp_bisnesu.php

19. ProCredit Bank

Спеціальні умови кредитування від Німецько-Українського Фонду:

Спільна програма кредитування з Німецько-Українським Фондом передбачає кредитування СПД, підприємств малого та середнього бізнесу.

Програма InnovFin – фінансування інноваційних проектів:

Основна увага приділяється малим та середнім підприємствам , а також малим підприємствам з середньою ринковою капіталізацією до 500 співробітників. Програма InnovFin перш за все зосереджується на підприємствах, орієнтованих на розвиток та інноваційну діяльність, та на компаніях, що інвестують у нові технології та енергоефективність, а також на тих, хто відслідковує існуючі тенденції на ринках задля покращення власних операцій. Мінімальна сума позики складає 50 000 євро, максимальна сума для кожного клієнта – 7,5 мільйонів євро.

Детальна інформація на сайті: http://www.procreditbank.com.ua/business-clients/loans/credits-for-your-busines/business-loan/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=GoogleSearch

20. Ідея Банк

Кредитна програма «Мікрокредит для ФОП» дозволяє підприємцю отримати кредит готівкою на розвиток бізнесу від 50 до 200 тис. гривень. Для цього достатньо надати в банк паспорт, ідентифікаційний код та декларацію про доходи. Рішення про видачу кредиту до 50 тисяч гривень клієнт отримає протягом 30 хвилин, щодо кредиту на суму до 200 тисяч гривень - протягом доби. Клієнт може отримати кредит одразу всією сумою або у вигляді кредитної лінії, і користуватися кредитними коштами за потребою. Ця кредитна програма буде цікава підприємцям, які ведуть діяльність в галузі торгівлі, громадського харчування чи мають невелике виробництво.

Детальна інформація на сайті: https://www.ideabank.ua/uk/about/news/975-sezon-kredytuvannya-maloho-ta-serednoho-biznesu-v-ideya/

21. Банк «Глобус»

ПАТ «КБ «Глобус» пропонує широкий спектр послуг з комплексного банківського обслуговування Клієнтів малого і середнього бізнесу:

Кредити для аграріїв

Кредити для ЕСКО

Енергоефективні кредити

Авто для бізнесу

Кредити для ОСББ

Кредити для розвитку бізнесу

Детальна інформація на сайті: https://globusbank.com.ua/ua/malomu-i-srednemu-biznesu.html

22. Кредити на розвиток бізнесу в банках України

Рейтинг кредитування юридичних осіб і підприємців в банках України. Порівняння процентних ставок за кредитами для українського малого і середнього бізнесу допоможе взяти кредит на умовах: гривня, 1 рік, сума: 500 000.

Детальна інформація на сайті: http://www.bankchart.com.ua/business/credit

23. Кредити готівкою в банках України

Рейтинг банківського кредитування фізичних осіб в банках України. Список комерційних банків, які надають миттєві кредити готівкою населенню, порівняння умов видачі та оформлення грошових кредитів на таких умовах : гривня, 1 рік, форма погашення: будь-яка, сума: 12 000.

Детальна інформація на сайті: http://www.bankchart.com.ua/personal/consumercredit

24. Кредити онлайн

ШвидкоГрошi: https://sgroshi.com.ua/ua

Готівочка: http://vashaagotivochka.in.ua/uk

CreditUP: https://creditup.com.ua/uk

КредитКаса: https://creditkasa.com.ua/index.xhtml

Miloan: https://miloan.ua/

CC Лоун: https://ccloan.ua/ua/

ПАТ «АКЦЕНТ-БАНК»: https://a-bank.com.ua/

ULTRACASH: https://ultracash.com.ua/ua/

Moneyveo: https://moneyveo.ua/uk/

Глобал Кредит: https://globalcredit.ua/uk

SOS CREDIT: https://soscredit.ua/ua/

Довідник