“Darum reiche mir nun, bis oben an von des Rheines

Warmen Bergen mit Wein reiche den Becher gefüllt!

Daß ich den Göttern zuerst und Angedenken der Helden

Trinke, der Schiffer, und dann eures, ihr Trautesten! auch”

“Der Wanderer” Johann Hölderlin

“Отже, дай мені зараз, о Рейне,

З теплих гір твоїх, повний келих вина!

Щоби я за Богів та Героїв випив спочатку,

І потім Кохані, за Вас!”

“Мандрівник” Йоганн Гельдерлін

Фото: “Українська мить”

Ми працюємо заради них
Довідник

Фото: "Pyxabay"

Безкоштовне програмне забезпечення для малого бізнесу: 32 інструменти для спрощення вашого бізнесу (3)

Мегі Аланд Jan. 27, 2018

В попередніх матеріалах ми описали 21 безкоштовний інструмент для полегшення роботи МСП. Тут ми продовжуємо знайомити вас із програмним забезпеченням для підвищення ефективності вашого бізнесу.

22. Безкоштовна електронна адреса бізнесу

Джеремі Марсан, Fit Small Business

Власники бізнесу часто шкодують витратитись на самих себе, використовуючи персональну адресу електронної пошти для свого бізнесу, наприклад, YourName@gmail.com, а не YourName@YourBusiness.com. На щастя, легко отримати безкоштовну адресу електронної пошти з нашими рекомендованими постачальниками веб-хостингу. Дізнайтеся, як налаштувати безкоштовну професійну адресу електронної пошти тут.

23. Безкоштовне SEO програмне забезпечення - SEOProfiler

Емі Кілвінгтон, консультант, Naturally Content

Я використовую блискуче програмне забезпечення, що називається SEOProfiler, яке пропонує безліч послуг, які пропонуються платними SEO платформами, але без високих цін! Як для невеликого бізнесу, дуже важливо, щоб використовувалися найефективніші рішення, і SeoProfiler дозволяє мені надавати своїм клієнтам дані та інформувати про роботу, яку вони виконують, наприклад, створення посилань та маркетинг контенту. SeoProfiler пропонує такі інструменти, як аналіз посилань, можливості ключового слова та рейтинги, що є надзвичайно важливим для тих, хто працює в галузі цифрового маркетингу. Існує можливість оновлення до платної версії, але це не обов'язково.

24. Безкоштовна аналітика сайту - Google Analytics

Ріса Борсиковський, власник, Jewish Gift Place

Google Analytics дає мені зрозуміти трафік мого веб-сайту, показники відмов, цільові сторінки, посилання, пошукові запити та інші дані.

25. Безкоштовні онлайн-форми - JotForm

Чад Рейд, MS, директор з комунікацій, JotForm

JotForm дозволяє будь-кому - з використанням чи без використання знань кодування - створювати онлайнові форми. Ідеально підходить для реєстраційних форм, опитувань, форм заявки на роботу, форм замовлень, загальних контактних форм та форм генерації нових споживачів (lead). Малий бізнес може запустити всю свою компанію в JotForm, безкоштовно!

26. Безкоштовний кредитний бізнес-звіт - Nav

Джефф Уайт, Fit Small Business

Більшість власників малого бізнесу не усвідомлюють, що їхній бізнес має кредитний рейтинг так само, як і вони. У сукупності, ваші особисті та ділові кредити можуть вплинути на те, чи можете ви претендувати на кредити та оренду, отримувати вигідні умови від постачальників або виграти ставки за державними контрактами. Nav пропонує безкоштовну перевірку особистого та комерційного кредиту, яка не вплине на вашу кредитну оцінку.

27. Безкоштовний інструмент пошуку для місцевих бізнес-довідників - Yext

Марк Проссер, співзасновник, Fit Small Business

Якщо у вас є магазинний бізнес, ви хочете переконатися, чи ви перелічені в стількох місцевих онлайн-каталогах, скільки можливо. Yext пропонує безкоштовний інструмент, який сканує десятки онлайнових каталогів, щоб побачити, чи ваш бізнес є видимим. Дізнайтеся, чи відображається ваш бізнес у локальних списках каталогів за допомогою цього безкоштовного інструмента сканування Yext.

28. Безкоштовний інструмент для отримання відгуків в режимі он-лайн - Trustpilot

Леон Рбібо, президент, The Pearl Source

Одним з моїх улюблених безкоштовних програмних засобів є Trustpilot. З їх безкоштовною версією, компанії щомісяця отримують 50 запрошень, щоб збирати відгуки від своїх клієнтів. Програма також дозволяє переглядати ці відгуки на одній неупередженій сторінці профілю, яка незалежно ранжується пошуковими системами. Чим більше відгуків ви маєте, тим вище ваша сторінка буде ранжована. Більше того, мова йде про управління відносинами з клієнтами та створення брендів. Trustpilot дозволяє активно спілкуватися зі своїми клієнтами, активно слухати їхні думки та допомагати створювати репутацію бренду. Дізнайтеся більше про те, як отримати відгуки в Інтернеті в нашому посібнику.

29. Безкоштовне програмне забезпечення комунікацій - Slack

Леві Бойд, стратег цифрових маркетингів, Holiday Inn Resort Вануату

Коли справа доходить до безкоштовного програмного забезпечення для малого бізнесу, одним з моїх фаворитів для управління моєю командою та спрощення комунікації є додаток під назвою Slack. Замість того, щоб намагатися спілкуватися через телефонні дзвінки, текстові повідомлення, електронну пошту та Skype, все працює гладко, оскільки він інтегровано безпосередньо через додаток. Це дуже круто, тому що я можу розмовляти про різні теми в різних каналах, щоб кожен в команді міг бачити будь-які оновлення, фотографії, файли тощо. Я не можу сказати вам, скільки разів я намагався підтримувати потоки електронної пошти, тривалістю в кілометр. Цей інструмент дійсно допоміг ущільнити все це. Також легко знайти вміст, тому що все можна шукати з одного основного вікна пошуку.

30. Безкоштовні конференц-дзвінки - UberConference

Чанс Нік, Директор з маркетингу, RAMS Home Loans

Моє улюблене вільне програмне забезпечення - це UberConference. У мене є багато конференц-дзвінків кожен день, і це дозволяє мені розміщувати необмежену кількість дзвінків. Кожен з моїх гостей може або зателефонувати, або підключитися через платформу. Я можу записувати всі дзвінки, і я також можу ігнорувати певних людей або надсилати повідомлення в приватному порядку. Інтерфейс дійсно інтуїтивно зрозумілий і дозволяє мені швидко та легко виконувати певні команди посеред дзвінка. Спільне використання екрана - це ще одна додаткова перевага, яка виявляється неймовірно корисною, коли ви намагалися поділитися візуальними даними та іншими важливими темами з клієнтами. HD-аудіо це також чудово. Програма може вільно використовуватися та заощадити багато головних болів при спробі організувати конференц-дзвінки.

31. Управління безкоштовним документом та зберігання файлів – Google Docs

Річард Блаунт II, глобальний директор, Four Winds Agency

Мені слід сказати, що Google Docs є моїм улюбленим ПЗ. Я люблю його за те, що у мене є текстовий редактор, електронна таблиця, сховище (для файлів) та багато іншого в однрих руках. Незалежно від того, з яким комп'ютером я працюю (в офісі, вдома, на ноутбуці для відпочинку, і навіть у моєму телефоні), я маю доступ до всіх моїх форм, документів з текстом, електронних таблиць, завантажених PDF-файлів та всіх моїх файлів. Безкоштовна версія обмежена 15 Гб пам'яті, але для мене це достатньо місця. Це також зручно, коли я хочу поділитися документами та файлами. Я просто роблю "спільні посилання" і відправляю їх в електронному листі до клієнта. Google Docs робить велику частину повсякденної ділової активності зручною.

32. Безкоштовний онлайн-менеджмент інвентаризації - Quartzy

Джозеф Томас, співзасновник компанії A Bit Above, LLC

Я спочатку познайомився з Quartzy два роки тому, працюючи асистентом менеджера лабораторії в університетській лабораторії. Я закохався у це програмне забезпечення після того, як воно допомогло мені в роботі в нашій контрольній лабораторії. З того часу я розглядаю Quartzy, як неоціненний ресурс для ремонту комп'ютерів, і щиро сподіваюсь, що це також може бути благом для інших власників малого бізнесу.